כאן תוכלו לקרוא חלק מהמלצותיהם של לקוחותינו, בין אם מדובר בלקוח קבוע או בעבודה חד פעמית.

התקשרו כדי להצטרף גם אתם למעגל הלקוחות שלנו. אנו בטוחים שלאחר שנבצע ניקיון אצלכם תרצו גם אתם להמליץ עלינו…
5/5

החברה מספר 1 בשוק!! אני מאוד מרוצה מהעבודה שהיתה נקייה ומקצועית. היה פשוט תענוג להיכנס לבית ולא האמנתי כשראיתי את התוצאות לפני ואחרי. אני עומדת בהבטחתי וממליצה כל פעם שאני נתקלת במישהו שצריך חברת ניקיון. חבר'ה אמינים והניקיון מצויין. אל תחשבו פעמיים.

קיבלתי מהם יחס אדיב והוגן. הם עבדו ברמה מקצועית, והיו אחראיים מאוד. הם נתנו לי הרבה טיפים גם איך לשמור על הניקיון וזה באמת שימושי. אני מקווה שכל החברות יתנהלו כמו שהם מתנהלים ובאמת שומרים על שמם הטוב. תודה מכל הלב. ישר כח.

מכיון שהגענו לחברה דרך האינטרנט חששנו בהתחלה, אבל מהר מאוד הבנו שהתוצאה שקיבלנו הייתה שווה את זה והחברה פשוט מצויינת. הם עשו עבודה מרשימה וניקו וירדו לפרטיםם הקטנים שזה היה לי מאוד חשוב ולכן לקחתי חברת ניקיון ולא ניקיתי בעצמי. שיהיה המון בהצלחה!

בזכותם קיבלנו ניקיון יסודי וטוב! הם הגיעו בזמן ועבדו בצורה מאורגנת ראו שיש להם ניסיון. היה ממש אפשרי להבחין שהם מומחים ומבינים את התהליך ואת העבודה שלהם. הבית נראה מבריק! כמובן שאזמין אותם שוב אם אצטרך.

אני רוצה להמליץ על חברה מצויינת!! אם באמת חשוב לכם שהבית יהיה נקי תזמינו אותם. עד לאחרונה לא הבנתי כמה ניקיון יסודי נותן איכות חיים. ועכשיו אחרי הניקיון שלהם אני מבינה שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם חומרי הניקיון עצמם ולא רק אופן העבודה. בנוסף הם ניקו הרבה מעבר למה שסיכמנו טלפונית והבנתי שהם ממש באים לקראתי ואפילו מבלי שביקשתי. הקיצור אני ממליצה על חברת ברקת ורק עליהם!

מצויינים! ההחלטה לסגור איתם הייתה קלה מאוד: ראינו חוות דעת טובות והשיחה עם המנהל היתה טובה הבנו שיש לנו עסק עם מקצוענים. הם הגיעו ונתנו הצעת מחיר הוגנת. ביצעו את הניקיון בזמן קצר והרצפה ממש מבריקה כמו שלא ראיתי אותה מעולם. מעבר לזה, הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!

אני רוצה להמליץ על חברת ברקת פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד. עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!!

כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!

אחלה חברה, יופי של צוות. ממליץ בחום.

אחרי הרבה זמן שדחינו לקראת פסח החלטנו סופית להזמין חברת ניקיון שתנקה את הדירה מא' ועד ת'. חיפשתי באינטרנט כי אני לא מכיר את השכנים ולא ידעתי במי לבחור מרוב שהיו הרבה חברות והרבה אתרים. מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון. לאחר מחשבה עוד לפני שטלפנו לחברת ניקיון, החלטתנו להזמין חברת ניקיון ברקת כי הם היו ההמלצה הראשונה של חברי לעבודה. כמובן שחשוב להגיד היינו מרוצים מכל העובדים וגם הפינישים היו ברמה גבוהה. מאז לפני החג או אירוח אנחנו מזמינים רק את חברת הניקיון הזו!! וכמובן גם ממליצים. יש חברות ניקיון שמנסות להרוויח כסף מהרגע להרגע, וזה נהדר לראות שיש חברות ועסקים איכותיים והוגנים.

החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!! ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!

בתור יו"ר ועד בית אני יכולה להעיד שניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה. חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך שערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע. על כן אני מזמינה מידי פעם את החברה לערוך ניקיון יסודי ופוליש בחדר המדרגות.

רוצים גם אתם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלנו?
צרו קשר עכשיו ונעשה הכל כדי שגם אתם תרצו להמליץ עלינו!
1-800-200-406