You are currently viewing חברת פוליש לרצפה
חברת פוליש לרצפה

חברת פוליש לרצפה

כשרוצים לעשות פוליש לרצפות, לאחר שיפוץ או סתם כדי לרענן את הבית, אפשר לעשות פוליש לרצפה לבד אבל אפשר גם להזמין חברת פוליש לרצפה. ואם כבר מזמינים ומשלמים על כך עדיף להזמין חברה מקצועית ואמינה, שידעת לעשות את ההבדל של לפני ואחרי… כדי שתגרפו את המחמאות של האורחים שלכם שיראו מיד בהבדל מהביקור הקודם וישאלו אם החלפתם ריצוף.

מתי כדאי להזמין חברת פוליש לרצפה

אין ספק שפוליש מקצועי משנה לגמרי את הנראות האסתטית של הבית לתפארת. חברת פוליש וניקיון מקצועית תעשה את ההבדל החד והברור. לניקיון ולברק של הבית יש השפעה רבה על בני המשפחה בעיקר בגיל הילדות, הניקיון של הבית משריש בילדים את הרגלי ההיגיינה והניקיון הבסיסיים, כי לא מדובר ב'דף הבית' שאפשר להעביר דף ולהמשיך הלאה, הבית הוא המקום בו הם מתגוררים וגדלים במשך עשרים או שלושים שנות ההתבגרות וההתפתחות הקריטית שלהם. לכן חשוב מאוד להעביר את הבית ניקיון חד שנתי או פעמיים בשנה, יסודי ומקצועי, לקרצף את שאריות הלכלוך וקרדיט האבק שדבוקים לרצפה, ולהגיע לפינות שלא מנקים שם בשגרה. חברתנו מומחית לניקיון בתים ולפוליש מקצועי לרצפה, אנו מצוידים במכשור משוכלל שלא נותן לאף פירור לחמוק. אנו מספקים שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים לבתים פרטיים, לעסקים ומוסדות, למשרדים ולגלריות אומנות. לא סתם יש לנו ממליצים רבים – לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו וגם מצרפים חברים חדשים למעגל הלקוחות המרוצים.

חברת פוליש לרצפה
חברת פוליש לרצפה

פוליש לרצפות

אם אתם מחפשים חברת פוליש מומלצת לרצפות שעושה עבודה טובה ואיכותית במחירי 'רצפה' התקשרו עכשיו אלינו, את התוצאות תראו לאחר כמה שעות של עבודה על הרצפה… הרצפה תהייה חדשה, מבריקה וריחנית. ומעבר לעבודה שאנו עושים אצל לקוחות חוזרים שרגילים להעביר פוליש לרצפות בעסק או בבית אחת לשנה אנו מוזמנים לפוליש רצפתי ואיכותי אצל רוכשי דירות, בין אם מדובר בדירת קבלן חדשה שעדיין אבק הבנייה שולט שם בכל פינה ובין אם מדובר בדירה יד שנייה שהקונה רוצה לשוות לה פנים חדשות ורעננות, אנו נהייה שם בשביל הלקוח ולא נצא מהבית עד שיהיה מרוצה ב-100%. חברתנו היא חברת פוליש לרצפה שזכתה במקום ראשון במדד שביעות רצון של לקוחות בתחום הפוליש.

פוליש לרצפות
פוליש לרצפות ולחדרי מדרגות

פוליש לרצפה לפני ואחרי

לאחר פוליש מקצועי הבית יהיה שונה לגמרי, התוצאות יהיו מבריקות בוודאות, בהתחייבות מלאה ובהבטחה. הצוות שלנו הוא צוות מומחה, ובשילוב של חומרים איכותיים מתוצרת חו"ל שמשנים לגמרי את פני הריצוף. התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר מידית. לאחר הפוליש תקבלו בית חדש ומבריק. לחברתנו ותק וניסיון רב בביצוע כל סוגי הפוליש לרצפה לפני ואחרי שיפוץ: פוליש אקרילי, קריסטל, ווקס, חידוש מרצפות ישנות, חידוש וליטוש חדר מדרגות, חידוש ריצוף טרצו ישן וכן חידוש וליטוש שיש ועוד ועוד. כדי שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכספכם אנו משתמשים במכשור מתקדם ביותר, ואנו דואגים לחדש תמיד את מלאי המכשור בטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת להעניק לכם את המרב.

פוליש לרצפה לפני ואחרי
פוליש לרצפה לפני ואחרי

איך עושים פוליש לרצפה לבד

אם בכל זאת אתם רוצים לעשות פוליש לרצפה לבד אנו ניתן לכם כמה טיפים מניסיוננו, תוכלו להשתמש בהם גם כדי לתחזק לאורך השנה פוליש מקצועי ויסודי שאנו עשינו. אמנם ביצוע פוליש באופן עצמאי לא חוסך הרבה כסף, כי התוצאה שונה לגמרי, וחוץ מזה, גם הזמן שלכם שווה כסף… אבל אם בכל זאת אתם בחופשה ורוצים לעשות זאת לבד, נספק לכם להלן כמה טיפים לכך. מטרת הפוליש היא הסרת כתמים עיקשים ולכלוך שנדבק חזק לרצפה במשך הזמן, וכן הברקת הריצוף.

נציין כי הפוליש מתאים לכל סוגי הריצוף והאריחים מלבד לרצפת פרקט. כדי לעשות פוליש לרצפה לבד תצטרכו להשקיע במכשיר ייעודי לפוליש שאפשר לרכוש בחנות למוצרי חשמל, גם החומרים המוכנסים למכשיר הפוליש הם חומרים מיוחדים לפוליש. אלא שההבדל בין פוליש של חברה לפוליש שאתם עושים לבד בבית הוא גודל ההשקעה, לפוליש ביתי של פעם פעמיים בחודש תוכלו לרכוש את מכשיר הפוליש הזול ביותר. חשוב להדגיש כי בעת בחירת החומר אתם צריכים להגיע עם מידע מדויק לגבי סוג הריצוף של ביתכם כך שהמוכר יוכל להציע לכם את החומר המתאים במיוחד עבור ריצוף זה, שאם לא כן הריצוף עלול להיהרס. עד כאן הטיפים המקצועיים מחברת פוליש לרצפה. אז שתהיה לכם הצלחה מבריקה, ואולי עוד תפתחו מזה קריירה…

פוליש לרצפה לבד
מדריך לפוליש לרצפה לבד