You are currently viewing עבודות פוליש
עבודות פוליש רצפות

עבודות פוליש

עבודות פוליש רצפות ניתן לעשות בכמה רמות. כשמחפשים עבודת פוליש ברמה גבוהה חשוב לקחת חברה בעלת וותק בתחום. מידע והכוונה לגבי עבודת פוליש רצפה וסוגי עבודות פוליש לרצפה

עבודות פוליש רצפות

עבודת פוליש לרצפה
עבודת פוליש רצפה
מי שבדק על עבודות פוליש לרצפה ראה כי עבודת פוליש נפוצה היא מסוג פוליש קריסטל שהוא אחד משלושה סוגים מובילים בתחום עבודות פוליש. בהמשך הכתבה ריכזנו את כל המידע הרלוונטי לנשוא זה ואת הידע מקצועי הנחוץ לכם על מנת לבחור נכון ולהתאים את החברה כמו גם את סוג הפוליש המדויק ביותר עבורכם.

מה המטרה של עבודות פוליש לרצפה ?

ניקיון חדרי מדרגות ופוליש – עבודת פוליש לרצפה היא פעולה שעושים במטרה להגיע אל מראה מחודש של מרצפות הבית או בית העסק, וזאת על ידי פעולה עמוקה של קרצוף והברשה על מנת להגיע אל מצב של הברקה קריסטלית. שלושת הסוגים העיקריים בעולם הפוליש הם פוליש שנקרא ארקילי, סוג הפוליש המוכר כווקס ופוליש קריסטל שמשלב כמה פעולות יחד. בפוליש קריסטלי נעשית הברשה והחלקה משמעותית של המרצפות, לרוב נשתמש בסוג זה כאשר מדובר על משטחי ריצוף של בתים פרטיים או של דירות. בנוסף סוג זה מתאפיין בגימור רציף וחלק שנותן מראה נקי ביותר.
אחד היתרונות של הקריסטל הוא שיכול להתאים לסוגים רבים של מרצפות וסוגי משטחים רבים שלרוב ניתן למצוא בדירות ובתים רבים בארץ, מתאימים לסוג זה מאוד וזאת כולל משטחי השיש. כאשר מבצעים פעולת ההברקה על ידי שימוש בפוליש קריסטלי מחדירים אל תוך הרצפה והחריצים חומר קריסטלי הייעודי לחריצים אלו, באמצעות פעולות של קרצוף מאסיבי עם בחירת דיסק מדויקת ועבודה נכונה, ניתן לקבל מראה מבריק וחלק של המשטח כולו.

יתרונות עבודת פוליש רצפה

עבודות של פוליש לרצפה
עבודות פוליש רצפה
כאשר ישנן משטחי ריצוף שבוצעו בהן עבודות של פוליש קריסטל ניתן להנות לאורך זמן מאפקט ההברקה והיוקרה אך במידה והפוליש נעשה נכונה תזכו במשטח עמיד לשריטות ולכלוכים עיקשים. בנוסף יהיה קל בהרבה לנקות את המשטח על ידי ניגוב של סמרטוט לח. בסוג פוליש זה תהינו ממראה חלק אך שאינו מעודד החלקה. גם סימנים של גרירת רהיטים פחות ישאירו את חותמם על משטח שעבר פוליש זה
לשאלה מתי צריך לעשות פוליש וכל כמה זמן? התשובה היא שאפשר לבצע אותו בכל זמן בהתאם למצב הרצפה. בהקשר של תחזוק, ברוב הפעמים את פוליש מסוג קריסטלי ניתן לעשות ולחדש כל כמה חודשים וניתן לעשות זאת כל שנתיים לערך. על מנת לשמור על רצפה מושלמת ההמלצה היא לבצע פעולת חיזוק פעם בשנה.

עבודות פוליש רצפות – שלבים

תחילה יש לבצע ניקיון יסודי במשטח המיועד לפוליש – כאשר מתקשרים עם חברה מקצועיות בעלת ניסיון בהתאמת הציוד והמכשור של עבודת הפוליש הליך זה מיושם על ידי מכונות תעשייתיות איכותיות ומשוכללות שחלק ממטרתם היא למנוע שריטות. לאחר הניקיון היסודי יהיה שלב בו יש לחדיר חומר קריסטל אל פנים חריצי המרצפות על גבי המשטח ולהתיז את החומר הקריסטלי על פני המשטח כולו. בנוסף יש להבריש עם מכונת פוליש איכותית את משטח הריצוף

כדי לוודא שהרצפה תקבל מראה של משטח אחיד, חלק, נוצץ ומבריק, חשוב לבחור חברת פוליש המתמחה ספציפית בסוג פוליש המתאים למרצפות שלכם. יש להקפיד שהחברה שאתם מתקשרים עמה משתמשת בציוד ובמכשור המתקדם בשוק וכי יכולות התפעול שלה הן ללא רבב.
הברקה קריסטלית

עבודות פוליש לרצפה
עבודות פוליש רצפות

פוליש לרצפה בחדרה מרכז, צפון ודרום – אנו חברת ברקת פוליש, מתמקצעים בתחום זה ומובילים בעולם הפוליש לאורך שנים. אנו מספקים שירותי פוליש בכל רחבי הארץ ולכל סוגי המרצפות. תמצאו אצלנו התאמות מדויקות בין סוג המרצפה לסוג הפוליש. בנוסף אנו דוגלים באמינות ושקיפות מעל הכל ולא תמצאו אצלנו הפתעות במחיר ותוספות לא צפויות.

גם לאחר סיום התהליך ותוצאה מושלמת של רצפה בוהקת ויוקרתית, אנו נשארים זמינים עבורכם לכל שאלה, למתן ייעוץ, כמו גם הכוונה לגבי התנהלות בהמשך ושמירה ותחזוקת התוצאות הסופיות. ניתן לשמור על אפקט הברק לאורך זמן ונשמח להנחות אתכם בעניין. במידה ואתם מרגישים כי הרצפה זקוקה לריענון, לחידוש או כי יש בה שריטות, כתמים והצבע כבר דהוי, זה הזמן לפנות לעזרה ולשנות את האווירה בביתכם או במקום העבודה.
עבודות פוליש | עבודת פוליש | עבודת פוליש רצפה | עבודות פוליש לרצפה | עבודות פוליש רצפות