פוליש לבית / פוליש לבית חדש

פוליש לבית היא משימה מקצועית ממדרגה ראשונה ולכן חשוב לבחור חברה יוצאת דופן באיכותה לביצוע משימה זו למען השקט הנפשי של הלקוחות.

פוליש לבית
פוליש לבית

מה זה פוליש לבית?

פוליש לבית היא פעולה שמתבצעת פעם אחת אך האפקט שלה נשמר לאורך שנים. זו הסיבה שחשוב לבחור חברת פוליש לבית הידועה בעבודה המקצועית שלה לאור ההמלצות וחוות הדעת החיוביות של כל לקוחותיה.

במיוחד כשמדובר בתים פרטיים שבהם הסלון הוא רחב ידיים, הנושא חשוב פי כמה וכמה.

פוליש לבית חדש
פוליש לבית חדש

פוליש לבית מחיר ועלויות

פוליש לבית היא פעולה חד פעמית אך חייבת להתבצע ביסודיות רבה תוך הקפדה על כל פרט ופרט. ברקת מציעה ללקוחותיה מחירים הוגנים ולא יקרים, המחושבים על פי גודל הבית.

פוליש לבית עם ברקת

תפיסת העולם שלנו היא להעניק ללקוח חוויה אמתית, הוא משאיר לנו בית מלוכלך הכולל שאריות של בטון, מלט, סיליקון ועוד ולאחר כמה שעות הוא רואה בית נקי, מצוחצח, מבריק וללא דופי.

ההבדל התהומי בין הנראות הישנה לנראות הנוכחית יוצרת מצב שהלקוח המום ומאושר מאד לנוכח השינויים האקוטיים.

כל מרצפת ומרצפת מקבלת תשומת לב קפדנית והעובדים המיומנים שלנו מתעכבים בכל מקום שנראה בעייתי, פותרים את בעיית הניקיון הנקודתית וממשיכים למרצפת הבאה. בראייה הכוללת הבית מקבל נראות חדשה לחלוטין.

פוליש לבית עם ברקת > מקפידים על התוצאה הסופית

פוליש לבית עם פוליש ברקת
פוליש לבית עם פוליש ברקת

פוליש לבית – שירות מהיר ומקצועי

פוליש ברקת עושה כל שביכולתה כדי לנתב את כל הצוותים בכל יום כך שכל הלקוחות יקבלו שירות מהיר התואם את לוח הזמנים שלהם.

אנו דואגים שהעובדים יפעלו בבתים אמצעות מכונות פוליש מתקדמות המצוידות בכריות קרצוף בטיב מעולה שמבצעות את עבודתן באופן יסודי ביותר בלי לפגוע במרצפות. כך כל השטח ברחבי הבית יהיה נקי אך אף מרצפת לא תיפגם.

מומלץ לקרוא גם >>> פוליש לרצפה
פוליש קריסטל
פוליש ווקס

פוליש לבית בסטנדרטים ייחודיים

פוליש ברקת חרטה על דגלה לשרת נאמנה את הציבור וכך היא פועלת כבר שנים רבות מאד.  פוליש ברקת, חברת הפוליש בעלת הסטנדרטים הייחודיים ביותר שלא קיימים בחברות אחרות העוסקות בתחום זה.

אנו נעזרים במכונות פוליש איכותיות וחדישות ובחומרי ניקוי מיוחדים המצליחים לנקות כל לכלוך וגם העיקש ביותר ללא פגיעה במרקם של המרצפות כך שלא יכול בהן כל שינוי בתחושה כשדורכים עליהן או בצבע.