פוליש לדירה במחיר החל מ -699 שח

אחרי שיפוץ מסיבי או לפני כניסה לדירה חדשה חשוב מאד לבצע פוליש לדירה שירחיק ממנה את כל שאריות הפסולת שנדבקו למרצפות במהלך העבודה עם החומרים השונים כך שהרצפה תהיה חלקה נקיה ומבריקה.

פוליש לדירה
פוליש לדירה

חשיבות פוליש לדירה

הצוות של פוליש ברקת דוגל במקצועיות חסר פשרות. כל נקודה על המשטח ייבדק וכל לכלוך ייעלם חיש מהר. חומרי הניקוי יוצאי הדופן של ברקת עושים עבודה מצוינת בשילוב עם מכונות חדישות המבצעות את עבודתן בטכנולוגיה מתקדמת הסורקת את מלוא השטח כדי לא לפספס אף נקודה.

פוליש לדירה חדשה
פוליש לדירה חדשה

פוליש לדירה במחיר מנצח

כולם רוצים פוליש לדירה במחיר מנצח?! רק לקוחות פוליש ברקת באמת מקבלים איכות פוליש מקצועית מהמעלה הראשונה עם מחיר מנצח.

ברוב המקרים דיירים נכנסים לדירה חדשה או משופצת אחת לכמה שנים ובכל פעם הם מזמינים אותנו לביצוע הפוליש. אנו גובים מכל הלקוחות מחיר הוגן על פי גודלה של הדירה.

המשטח המבריק כולו הוא ללא שריטות או סימנים. בתום העבודה גם הלקוחות משנים את תפיסת העולם שלהם, הם מרוצים מהעבודה וגם להם ברור שמדובר בסכום הוגן ולא יקר לאור העבודה המורכבת והקשה שהושקעה בניקיון היסודי של הדירה שיצר מהפך בנראותה.

פוליש לדירה מחיר מ699 שח
פוליש לדירה מחיר מ699 שח

פעולתה של מכונת הפוליש בדירה

פוליש לרצפה נעשה באמצעות מכונת פוליש חדשנית ואיכותית במיוחד.
המכונה האיכותית נושאת בחלקה התחתון מברשות המקרצפות ברכות אך בנחרצות את המשטחים. על פי אופי הפעולה מחליף איש הצוות את סוג הכרית כדי להתאים אותה לצורך הספציפי, כרית שאינה מתאימה עלולה לגרום לנזקים ולכן מדובר בפעולה אקוטית.

פוליש קריסטל בדירה

רוב הלקוחות בוחרים לבצע פוליש קריסטל בדירה לאור האפקט המוצלח שהוא יוצר. הפעולה מתבצעת רק על משטחים יבשים לחלוטין כדי שהחומר יצליח להיכנס לשכבה העליונה של המרצפת וליצור את אפקט ההברקה הרצוי.

חומר קריסטל מתאים לכל סוגי המרצפות מלבד גרניט פורצלן. למרצפת של זו מבצעים פוליש עם חומרים אחרים שאינם מזיקים לה.

השכבה העליונה נותרת על גבי המרצפת לאורך כמה שנים, הוא יוצר גם הגנה מפני שריטות שעלולות להיגרם מציוד הנגרר על הרצפה כמו כסאות, שולחנות או ארונות.

פוליש לדירה של ברקת

ברקת מעניקה שירות יוצא דופן לכל לקוחותיה ולכן שמה של החברה הולך לפניה. הצוותים המקצועיים שלנו הם מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים ולכן מבצעים כל משימה ביסודיות וללא פשרות לשביעות רצונם של כל לקוחות החברה.