ניקוי אסלה

 

אין ספק שמדובר באחת העבודות הכי לא נעימות בתחום ניקיון הבית. יחד עם זאת, אין ברירה אלא לעשות זאת לפחות פעם בשבוע וכמדובר במקום עבודה, אז יש לעשות זאת כל יום. למטרה זו מזמינים חברת ניקיון בתל אביב, או בכל עיר אחרת כדי לשמר את הניקיון. אבל בבית, אין כל צורך לעשות זאת, כלומר אין כל צורך לעשות למען מטרה זו בלבד. להלן כמה טיפים בנושא ניקוי אסלות.

רכשו סבון אסלה באמת אפקטיבי

במידה רבה אפשר לשמור על ניקיון האסלה, לפחות את החלק הפנימי שלה, ע"י רכישת סבון אסלה אפקטיבי ואיכותי שבאמת עושה את העבודה ולא רק מפיץ ריח. תנסו כמה סבונים ותארו מה מהם מוביל לתוצאה הכי אפקטיבית, או במילים אחרות, הכי מבריקה כאילו היא עברה תהליך פוליש. יש בהחלט לא מעט סבונים איכותיים בשוק.

ניקוי אסלה
ניקוי אסלה

נוזל ניקוי איכותי

לפחות פעם בשבוע, יש לנקות את האסלה בעזרת מברשת עם נוזל ניקוי איכותי. הקפידו לקרצץ בצורה יסודית ומעמיקה. אל תורידו את המים לאחר הקרצוף. תנו לחומר לעשות את שלו לפחות במשך 10 דקות עד רבע שעה. כך תשאגו להשמדה מוחלטת של חיידקים כמו גם לניקיון מושלם. אין לאן למהר. בינתיים אתם יכולים לנקות את המקלחת או את האסלה השנייה בבית במידה ויש לכם אחת כזו.

ניקוי החלקים האחרים

חשוב לנקות גם את החלקים האחרים באסלה בעזרת חומר ניקוי המיועד לכלים סניטריים ומטלית. האסלה היא החלק המלוכלך ביותר בבית, סביר להניח אחרי הספוג שבו משתמשים לניקוי כלים וכדי לשמור על הבריאות ועל ההגינה כדאי להקפיד כל כך.

אל תשכחו את החלק האחורי

אחד המקומות הכי מלוכלכים בבית הוא מאחורי האסלה, לשם קשה להגיע עם מגב עד בלתי אפשרי.  לכן רצוי לבצע ניקיון ידני. אם לא תעשו זאת באופן קבוע, יצטבר שם המון לכלוך ואבק כך שבסופו של דבר, כאשר תחליטו לעשות זאת שם, יהיה קשה מאוד להסיר אותו משם. לטיפים נוספים אתם מוזמנים לעקוב אחרי הבלוג שלנו או ליצור אתנו קשר לייעוץ –  נשמח לעזור לכם עם צוות ניקיון יסודי בכל רחבי הארץ.