You are currently viewing סוגי פוליש
סוגי פוליש לרצפה

סוגי פוליש

סוגי פוליש לרצפה מתחלקים לכמה קבוצות ביניהן פוליש במומלץ לפנים לחוץ והכי חשוב בחירת סוג הפוליש תהיה בהתאם לסוג המרצפות. סוגי פוליש לבית או למקום העבודה בהתאם למטרת המזמין.  איזה סוגים של פוליש יש?

סוגי פוליש לרצפה – איזה סוגים של פוליש יש?

סוגי הפוליש הם רבים אך מטרתם זהה. תפקיד הפוליש הוא לספק ניקיון רעננות וחידוש למרצפות הזקוקות להחלפה ולמעשה יכול להתיל אתכם משיפוץ ארוך, יקר ומתיש. פוליש לרצפה  מחולל שינוי אדיר לחלל החדר כולו ונותן תחושה חד משמעית של ניקיון והתחדשות ובהתאם לסוג הפוליש גם יוקרה. הרבה מופתעים מכך שהפוליש אינו רק מבריק אלא לפני הכל מחדש פגמים, מנקה כתמים שאינם יורדים, צבע שדהה ואף שריטות ומפגעים.

סוגי פוליש לרצפה
סוגי פוליש לבית

סוגי פוליש לדירה הם רבים ולכן יש לבחור את הסוג הנכון ביותר עבור המרצפות שלך והמטרה שלך. בתהליך זה אנו מבריקים באופו יסודי את המרצפות בכמה שלבים מעגליים על מנת ליצור אחידות בריצוף ולהגיע לתוצא מושלמת של משטח נקי ומלא ברק. לרוב נפנה לפוליש כאשר אנו מעוניינים לחדש מרצפות ישנות ובלויות או לתקן פגמים שקרו עקב שיפוץ או לאחר בניה. סוגי פוליש נפוצים הם לרוב שלושת המוכרים  בשם פוליש ווקס, קריסטל ופוליש אקרילי. פוליש קריסטל זכה לפירסום רב בגלל הברק החזק אותו הוא מספק, הקריסטל הוא מאוד עמיד ומחזיק לאורך זמן כמו גם תהליך הפוליש ארוך יותר כי דורש יותר שלבי עבודה על מנת ליצור את העמידות ממנה ניתן להנות בהמשך. בעוד שמוסיפים הברקה לפוליש דואגים כי יהיה ברק אך לא חלקלקות מיותרת היכולה לגרום לנפילות ופציעות.

כשמדובר על פוליש של ווקס לרוב מדובר על פוליש זול יותר שחסרונותיו הן שהוא פחות עמיד והיתרונות הן שהוא זול יותר מהסוגים האחרים. חשוב להבין שלמרות החיסרון שלו הוא מספק תוצאות מעולות והשינוי הוא ללא ספק מורגש. למעשה המינוס היחיד בפוליש ווקס הוא שיש לחדשו לעתים תכופות יותר אך גם זה לא בטוח ולא פעם הוא מחזיק לאורך שנים.

הסוג פוליש השלישי הנפוץ הוא אקרילי ולרוב נעשה בו שימוש במרפאות ומעבדות וחדרים עם חשמל גבוה. הוא שונה משאר הסוגים כי החומר איתו עושים את הפוליש מכיל בתוכו חומר אנטי סטטיים שידוע ביכולת שלו למנוע התחשמלות. עמידותו של פוליש אקרילי היא גבוהה ולא יצטרך חידוש לעתים קרובות. שימו לב לא לכל סוגי המרצפות ניתן לעשות את כל סוגי הפוליש לבית או בכלל.

פוליש סוגים לבית

איזה סוגים של פוליש רצפה יש
איזה סוגים של פוליש יש

אם החלטת לבצע חידוש רצפה ומצאת חברת פוליש מקצועית ובעלת ניסיון זה הזמן לעשות הכנה ראויה. הדרך הטובה ביותר היא לעשות פוליש לבית לפני מעבר אליו או לאחר בנייה או שיפוץ כאשר הבית ריק מחפצים. כמובן שתלוי בסוג הפוליש לבית שבחרת אך אם בחרת בפוליש לכל הבית, יש לאחסן כמה חפצים שניתן ולהתייעץ עם חברת הפוליש שלך לעזרה לגבי הארגון.  שימו לב כי במידה ויש מדרגות בחדרים בהם יעשה הפוליש  לא כדאי לבחור בסוג פוליש ווקס מכיוון שניתן להחליק.

זכרו כי כל סוגי הפוליש עדיפים על החלפת המרצפות מפני שהחלפת הריצוף היא מלאכה ארוכה יקרה ומייגעת. תהליך פוליש מותאם יעשה את אותה הפעולה רק בלי חסרונות השיפוץ. במידה והרצפה שלכם ישנה או פגומה במיוחד, תשאלו את הצוות שלנו על מכונת יהלום, על מנת להוריד שכבות פגומות. יש כמה רמות בסוגי הפוליש ויש להתאים את הסוג ודרגת העוצמה למצב המרצפות. פוליש מעמיק לחידוש יעשה במספר שלבים שבמהלך הניקוי ממלאים את החריצים ברצפה ודואגים לאטום אותה.

בקשר לפוליש באופן עצמאי, שימו לב כי החומרים אותם מורשה לכם לקנות הם אינם אותם חומרים מקצועיים איתם חברת פוליש עובדת. בנוסף התוצאות לרוב יהיו בינוניות ומטה עקב תפעול לוקה של המכונה וחוסר דיוק היכול לגרום להפרשי גבהים במרצפות, שריטות ועוד. בגלל שאין חיסכון בכסף בין השכרת ציוד וחומרים והזמנת איש מקצוע פנו אל ידיים מנוסות.

סוגי פוליש לבית
סוגי פוליש לרצפה

סוגי פוליש לרצפה | סוגי פוליש לבית | איזה סוגים של פוליש יש