התקשרו עכשיו: 1-800-200-406

פוליש לרצפה בחדרה

פוליש לרצפה בחדרה

שירות פוליש לרצפה בחדרה ע"י צוות ניקיון מקצועי ומעולה המתחייב לעבודה ברמה האיכותית והגבוהה ביותר. אנו נבריק ונלטש את כל סוגי המרצפות לפי השיטה המתאימה לסוג המשטח. פוליש ברקת היא חברת ניקיון מהוותיקות בארץ המספקת בין היתר גם שירותי ניקוי בתים באזור השרון. להלן כמה דברים שחשוב לדעת על נושא הפוליש והליטוש.

פוליש לרצפה בחדרה
פוליש לרצפה בחדרה

כדאי גם לרצפה חדשה

רכשתם דירה בשכונת הפארק ההולכת ומתפתחת עם השנים? אין זה אומר שלא כדאי להזמין פוליש לרצפה בחדרה במקרה זה. נכון הקבלן מחויב לספק לכם דירה ברמה הנקייה ביותר כך שבמקרים רבים כדי לקבל תוצאה מושלמת או פשוט טובה יותר, הדיירים מזמינים שירות ניקיון על חשבונם. כמו כן, לא כל אחד נכנס לדירה מיד לאחר שהוא רכש אותה. לפעמים הדירה עומדת ריקה כמה חודשים ולכן יהיה צורך בשירות ניקוי לאחר פרק זמן זה. כמו כן, חלק מהדיירים, לאחר שהם מקבלים את המפתח עושים התאמות לדירה הכוללים שיפוצים, התקנת מזגן מיני מרכזי ועוד. הם עושים זאת בחלק מהמקרים כי הם קנו אתה דירה בשלב שכבר לא היה ניתן לעשות שינויים אלא רק לאחר קבלת המפתח. במקרים כאלה יהיה צורך להזמין ליטוש מרצפות בחדרה ושירות פוליש.

פוליש לרצפה בחדרה כדי לחסוך כסף בתהליך השיפוץ

יש לכם דירה ישנה שאתם מתכננים לשפץ אותה אבל הרצפה שרוטה? אוהבים את מארה הרצפה אבל השריטות מעוררות מחשבה על החלפתה. אתם ממש לא חייבים לעשות זאת, ע"י שירות ליטוש פוליש אפשר להסיר את השכבה הפגועה ולחשוף את השכבה שלא נחשפה לנזק ולהבריק אותה. כאמור, חשוב לעבוד עם שירותי ניקיון מקצועיים היודעים לזהות את סוג המשטח ולהתאים לו את שיטת הפוליש.

יש לקחת בחשבון:

  • לא מתאים למשטחי קרמיקה – בחלק מהמקרים אנשים בוחרים להתקין רצפה מעוצבת מקרמיקה בחדרים הרטובים (מרפסת, שירותים ומקלחת) לסוג רצפה זה לא ניתן לבצע ליטוש ופוליש אלא אך ורק ניקיון יסודי בעזרת חורים חזקים.

 

  • ניקיון יסודי וזהיר – כאשר נבחרת האופציה לנקות את הרצפה בעזרת חומרי ניקיון חזקים אבל ללא שימוש בתהליך פוליש לרצפה בחדרה, קחו בחשבון ששימוש בחומרים חזקים מידי או במינון גבוהה מידי לרצפה, עלול להסב לה נזק בלתי הפיך. לכן כדאי להיזהר במידה ואתם עושים זאת בשיטת עשה זאת בעצמך כמו גם לוודא שחברת הניקוי מודעת לכך שהיא עושה שימוש נכון ומדוד בחומרים.

 

להזמנת שירותי ניקיון ופוליש לרצפה בחדרה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר. אנו מספקים את השירות בכל אזור השרון ולמעשה יכולים להגיע עם הצוותים המנוסים שלנו לכל רחבי הארץ. אנו משתמשים במכונות ליטוש איכותיות שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, ניתן להזמין דרכנו כם שירותי חידוש דק הכוללים שימון וליטוש למשטחים בגינה או במרפסות. מתחייבים לשירות איכותי מבריק ונוצץ שיגרום למשטחי הבית שלכם להיראות כאילו הם חדשים לגמרי.