התקשרו עכשיו: 1-800-200-406
פוליש קריסטל לבית
איך מבצעים פוליש קריסטל לבית?

פוליש קריסטל לבית

פוליש קריסטל לבית משנה את פני הבית לחלוטין. על מנת למנוע נזק רצפות יש לבצע פוליש קריסטל לבתים באופן מקצועי ולבחור חברה המתמקצעת ובעלת ניסיון בתחום פוליש קריסטל בבית בפרט.

בין עם נכנסתם אל דירה חדשה או יצאתם מדירה ישנה יש לשקול לעשות פוליש קריסטל לבית שבמידה ותשהו בו פעולה זו תשנה את האווירה כולה, ובמידה וזהו נכס שתרצו למכור פעולה זו תעודד מכירה מהירה ותשנה את פני הנכס כולו ותשדרג אותו משמעותית. הנקודה החושבה היא לזכור שישנה אופציה פשוטה ויעילה של חידוש רצפה על ידי פוליש קריסטל לבתים לפני שרצים לשיפוצים והחלפת מרצפות.

תהליך השיפוץ יכול להיות ארוך ומתיש ומלווה באי נוחות וזאת תקופה לרוב מעיקה. לכן אין ספק כי פוליש קריסטל בבית מספק את אותו חידוש פחות הכאב ראש הטמון בשיפוץ. גם מבחינת מחיר פוליש קריסטל לבית מדובר בהבדל משמעותי. פוליש קריסטל לבית מחיר שלא מתקרב לעלויות הגבוהות של שיפוץ כך שמתאפשר לכל כיס.

מה זה פוליש קריסטל לבית ולמה מתאים

פוליש קריסטל לבית
חברת פוליש קריסטל לבתים עם ניסיון של שנים

פוליש קריסטל בבית הוא הכרחי למי שרוצא מראה יוקרתי ונקי. בתהליך זה המצחצח ומבריק את הרצפה ככה שבסוף התהליך הרצפה מקבלת אפקט מראה מרוב שהיא מבריקה, מה שמקנה לבית ניצוץ וחידוש חד משמעי שמרים ומשדרג את חלל החדר כולו.

לאיזה מרצפות מתאים פוליש בבית

פוליש קריסטל לבתים עם מרצפות של גרניט או קרמיקה אינו מתאים, לעומת זאת הוא מתאים לסוגים שונים של מרצפות טרצו וריצוף שיש. במידה ויש לכם סוג מרצפות שאינו מתאים לפוליש מסוג זה יש לבדוק איזה סוג ליטוש והברקה כן יתאפשר לכם לבצע. ניתן לבדוק מידע נוסף בחלון פוליש לבית

יתרונות הפוליש קריסטל

 יתרונות של פוליש קריסטל לבתים בהשוואה אל סוגים אחרים של פוליש.

  1. בעל יכולת עמידות גבוהה בהרבה משאר סוגי הפוליש. בעוד שרוב סוגי הפוליש מחזיקים שנה פוליש זה יכול להחזיק כשלוש שנים. ככול ותחזוק הליטוש יהיה נכון ושוטף כך יחזיק הפוליש לאורך זמן
  1. יתרון חשוב נוסף הוא שהמשטח אינו מעודד החלקה. הוא מאפשר לכם ליהנות ממשטח בעל בטיחות גבוהה לשימוש מבוגרים ולילדים תרגישו רגועים ובטוחים שהרצפה תהייה בוהקת ומבריקה ובמקביל עמידה בפני החלקות ובטיחותית.

מנקים עם פוליש קריסטל לבית

פוליש קריסטל בבתים
פוליש קריסטל בבית משדרג את הבית כולו

חשוב להבין שפוליש מסוג זה אינו רק ניקיון אלה ממש צחצוח וקרצוף הרצפה על ידי שימוש במכונה מקצועית ומאסיבית הנועד לגלות שכבה חדשה ולכן יכולה לקצף כתמים, ואף שריטות ופגמים. כמות סבבי הניקוי והליטוש יהיו בהתאם למצב הרצפה. במידה ומדובר על רצפה ישנה וסדוקה רוב הסיכויים שידרשו כמה סבבי ליטוש לעומת רצפה חדישה יותר.

לרוב נעזרים בגלגל של צמר מגנזיום על מנת להחדיר את החומר הקריסטלי לתוך המרצפות וכאשר הצמר מתחמם עקב סיבוב של המכונה מוחדר הקריסטל אל תוך המשטח המדובר. יש לבצע את פעולת הניקוי ביסודיות ואחידות על מנת לא ליצור הפרשים בנראות האחידות. בניגוד להרבה אפשרויות של עשה זאת בעצמך. כאשר מדובר על פעולת הפוליש יש לקחת חברת פוליש מקצועית על מנת להמנע מנזק מיותר שיגרור עלויות נוספות וזמן מבוזבז.

איך לשמור על פוליש קריסטל בבית?

חשוב לטאטא את הרצפה בעדינות על מנת להסיר שאריות מהתהליך במידה ויש. כמו כן יש להימנע מלשטוף את הרצפה בשבוע הראשון על מנת לתת לחומר להתייבש כראוי. כאשר מגיע הזמן בו תרצו לעשות שטיפה יש לבצע אותה בעזרת מים בלבד. היום ישנם חומרים בשוק המיועדים לניקוי לאחר פוליש ובהם – במידה ואיכותיים, ניתן להשתמש.

פוליש קריסטל לבתים
איך מבצעים פוליש קריסטל לבית?