You are currently viewing 9 מתוך 10 אנשים עוברים דירה יותר מפעם אחת במהלך החיים, האם את.ה אחד מהם?
9 מתוך 10 אנשים עוברים דירה יותר מפעם אחת

9 מתוך 10 אנשים עוברים דירה יותר מפעם אחת במהלך החיים, האם את.ה אחד מהם?

רובנו עברנו לפחות דירה אחת במהלך החיים, אם זה כשיצאנו מהבית של ההורים, אם זה כשהמשפחה התרחבה, או כשהדירה בלתה… במאמר זה נדון על הנושא מהפרספקטיבה של ניקיון ופוליש שהן נושאים מאוד מרכזיים במעבר דירה. בין לגבי ניקיון ופוליש בדירה שאנו עוזבים, כדי להעלות את הערך שלה ובין בדירה החדשה.

9 מתוך 10 אנשים עוברים דירה יותר מפעם אחת במהלך החיים, האם את.ה אחד מהם?

ראשית נדגיש, כי על כל שאלה שיש לכם בעניין אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו כאן דרך האתר. שירותי פוליש וניקיון בעזיבת הבית: מכירת דירה נעשית בדרך כלל בשלבים. קודם כל הרעיון מנצנץ בראשכם, אתם מעלים אותו בפני בן.ת הזוג, שבתחילה 'מעקם את האף' עד ששניכם עוברים תהליך של בשלות רגשית ומוכנים נפשית לעזוב את הבית, אתם פונים למתווך אמין ומקצועי שמתחיל להזרים לכם לקוחות… לרבים המתלבטים, נדגיש כי כבר בשלב זה, פוליש והברקה לחידוש רצפה ישנה תעלים שריטות וכתמים מהריצוף, היא קודם כל תעזור לכם למצוא קונה מהר יותר ויכולה גם להעלות את ערך הדירה במספר בעל 4 ספרות ויותר. ולא זו בלבד, רצפה מבריקה גורמת לשטח להיראות גדול ומואר יותר, ומבחינה פסיכולוגית היא גם גורמת למגרעות אחרות להיראות פחות חמורים ממה שהם במציאות.

אנו ממליצים להוסיף פוליש גם למבואה של הבית, כלומר לחדר המדרגות ואזור המעלית בקומה שלכם – זה הרי הרושם הראשוני של הלקוחות הפוטנציאליים. ובאופן כללי, אם ישנה אפשרות להשיג את הסכמת שאר הדיירים בבניין או של וועד הבית, אנו ממליצים גם לנקות את כל חדר המדרגות.

9 מתוך 10 אנשים עוברים דירה
9 מתוך 10 אנשים, גם אתם אחד מאלה?

עזיבת דירה שכורה

כשאתם עוזבים דירה שכורה זה כבר סיפור אחר… לעיתים רבות אין לכם הרבה ברירות, התחייבתם בחוזה לנקות אחרי העזיבה… אבל גם במקרה הזה לא עדיף לתת לחברה מקצועית לעשות את העבודה ולהוריד מכם את העול?! לחברתנו יש ניסיון רב בניקיון לדירות ובהברקה קריסטלית לרצפות מכל הסוגים בכל רמת ניקיון שתרצו.

עזיבת דירה שכורה
בעזיבת דירה שכורה חייבים לנקות?

פוליש וניקיון בכניסה לדירה

נתחיל בכניסה לדירה יד 2. קניתם דירה יד שנייה? לפני הכניסה חובה לעשות ניקיון יסודי ובסיסי ביותר, גם כדי לרענן את הבית מלכלוך קשה שהושאר ומריחות של ריהוט ישן וכדומה וגם כדי לחטא את הבית מחיידקים שלא התפתחו שעלולים לעבור אליכם מבני המשפחה שגרו בבית לפני שבאתם לגור. ניקיון יסודי שכזה ניתן לעשות רק באמצעות חברה מקצועית שיש לה מכונות עוצמתיים לניקוי כתמים מרצפת שיש וכדומה, שהוא עמוק ויסודי.

ישנם רבים המשפצים את הבית לפני הכניסה. במקרה זה, אם השיפוץ הוא שיפוץ מקיף ויסודי הכולל הזזת קירות, טיוח, צביעה וכו' אין צורך בחיטוי מחיידקים וריחות, אולם במקרה זה יש צורך לנקות את הבית משאריות של חומרי הבנייה ומהאבק שעלול להיות מסוכן לאסתמטיים. גם ניקיון זה דורש ניקיון בסיסי עם ציוד משוכלל שמגיע לכל הפינות ומסוגל לקרצף את חומרי הבנייה שנדבקו לרצפה בלי להרוס את הריצוף וכן להסיר לחלוטין את שאריות גרגרי האבק העקשניים.

פוליש וניקיון בכניסה לדירה
פוליש וניקיון בכניסה לדירה

ניקיון דירה חדשה מקבלן

לגבי ניקיון דירה חדשה מקבלן, זה תלוי מאוד באיזה מצב מקבלים את המפתח. יש קבלנים אנושיים שיזמינו חברת ניקיון מקצועית לפני האכלוס (כפי שאנחנו מוזמנים לעיתים רבות לניקיון בתים חדשים בפרויקטים לפני אכלוס). במידה והקבלן לא עשה זאת תצטרכו אתם לעשות זאת, אך נדגיש כי ניקיון יסודי הכולל ניקוי כלים סניטריים וצנרת הוא מחויב לעשות. תוכלו להזמין אותנו לניקיון של דירה חדשה או לחילופין להמליץ לקבלן עלינו.

אנו עושים ניקיון ופוליש בכל הארץ, כבר יותר מ-20 שנה. פוליש שמסיר את הכתמים הקשים ביותר, גם כאלו שלא יורדים אחרי הרבה שטיפות, וזאת באמצעות מכשור טכנולוגי משוכלל ביותר המותיר רושם לזמן רב. יש לנו ניסיון רב בחידוש ופוליש חדר מדרגות וכל זאת במחירים לא יקרים כלל. אנו משתמשים רק בחומרים איכותיים שאינם גורמים נזקים סביבתיים, הצוות שלנו הוא צוות מיומן ומנוסה. תוכלו להתרשם מאתנו כאן במאמרים המקצועיים בבלוג הפוליש והניקיון. כל הלקוחות שלנו מרוצים וממליצים עלינו בכל פה – על האיכות המקצוענות והשירות. פנו אלינו לניקיון במעבר דירה.,

ניקיון דירה חדשה מקבלן
ניקיון דירה חדשה, לא כל קבלן עושה…