You are currently viewing פוליש לבלטות
פוליש לבלטות

פוליש לבלטות

פוליש לבלטות – איך עושים פוליש לבלטות ישנות? ניתן לבצע פוליש לחידוש בלטות ישנות עם חברה המתמקצעת בחידוש מרצפות. פוליש לרצפה ישנה הוא תהליך ייחודי ויש להכירו על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה.

פוליש לבלטות ישנות

פוליש וחידוש לבלטות ישנות
פוליש לחידוש בלטות ישנות

פוליש לבלטות ישנות הוא שונה מפוליש רגיל. חשוב להבין כי על מנת לחדש רצפה ישנה יש לבצע פוליש מעמיק ולהשתמש בשיטות, ציוד, וחומרים שבפוליש פשוט אין צורך להשתמש. בעוד שיש כאלו המנסים לבצע פוליש בעצמם או בעזרת אנשי מקצוע שאינם מנוסים, כאשר מדובר על רצפה חדישה ישנם הרבה פחות סיכויים ליצור נזק או להיכשל, אך כאשר מדובר על חידוש בלטות ישנות אין בלל התלבטות בעניין ומומלץ ואף חובה להזמין חברה המתמחה בכך וזאת על מנת לשמור גם על מבצע התהליך וגם על הרצפה עצמה.

חידוש בלטות ישנות

פוליש לבלטות ישנות יהיה לרוב על מנת להשיג חידוש מוחלט ומראה נקי ומרשים. יש כאלה שיבחרו במראה מאט ויש כאלה שירצו את המראה המבריק, אך כך או כך תחושת החידוש תועבר במלואה לאחר פוליש מעמיק. יש לבצע בשלב הראשוני ניקוי יסודי ומעמיק למרצפות כולל לחריצים המחברים ביניהם. אנו מספקים שירות ברחבי הארץ כולה, כמו גם ייעוץ טלפוני ופירוט תהליכים, הבדלים בין פוליש קריסטל ווקס ועוד.

כמה יעלה פוליש לבלטות ישנות ?

פוליש לבלטה ישנה
פוליש וחידוש לבלטות ישנות

ניקוי ופוליש לבלטות ישנות לרוב יעלה יותר מניקוי ופוליש לרצפה חדשה יותר או במצב שמור. זה למעשה נגזרת של כמות ההשקעה, סוג החומרים והציוד הנדרש כאשר מדובר על רצפה חדשה לעומת ישנה. מעבר לכך שהבלטות ישנות יש לבדוק את מצבן. ככול והם שבורות וסדוקות עם הרבה כתמים כך המחיר יעלה בהתאם לעומק העבודה שיש לבצע על המשטח הקיים. למרות שישנם הבדלי עלויות לרוב המחיר יסתכם בכמה מאות שקלים ולכן אין ספק שהעלות קטנה בהרבה מהתועלת. שימו לב כי כאשר מדובר על חידוש חדרי מדרגות כמו גם פרויקטים של בתי עסק, קומות וסניפים המחירים נעשים בעסקאות חבילה מול המזמין.

עוד מרכיב עקרי היינו גודל השטח המחירים יהיו במטרים ולכן ככול והשטח גדול יותר כך גדל סכום העסקה. המחיר לבסוף יהיה שכלול הגודל, מצב המרצפות והמטרה הסופית של הלקוח מנראות הרצפה. עוד דבר שיכול לשנות הוא סוג המרקם. האם מדובר על פוליש לבטון? שיש? האם מחוספס? האם חלק? וכך הלאה.

חידוש ופוליש לבלטות ישנות

על מנת לבצע חידוש בלטות ישנות יש  לבדוק את

פוליש לבלטות ישנות
פוליש לבלטות

הריצוף ולבחון האם יש בכלל סיבה או צורך לבצע פעולת ליטוש או שניקוי מעמיק וקירצוף יסודי עם חומרים חזקים הייעודים לכך יוכלו לבצע את העבודה? קירצוף או פוליש עדין עד בינוני יתאימו במצבים בהם הרצפה מלוכלכת מאוד ואף בעלת כתמים המסרבים לרדת. שיטה זו תעבוד פחות אם בכלל כאשר מדובר על רצפה עם דהיית צבע, שריטות או סדקים. פעולת ההברקה היא פעולה נפרדת שיש לבצע בגמר כל אחת מהשיטות הנבחרות.

גמר הפוליש

כאשר עושים פוליש יש לבצע את כל השלבים. יש אנשי מקצוע כאלו ואחרים שעל מנת לחסוך עלויות קופצים על שלבים ומוותרים על שלב הייבוש והפעולה החוזרת להשרשה וחיזוק. במצב כזה שעשו את שלב הגמר וההברקה כראוי לא ניתן יהיה לשים לב כי קפצו שלב אך בהמשך העבודה לא תחזיק ימים וחבל. יש לוודא שחברת הפוליש אותה הזמנתם אמינה ועובדת מאחורי עבודה כמו כן לא מוותרת על שלבים הכרחיים לשימור עבודת הפוליש. תרגישו בנוח לשאול על השלבים הנדרשים ועל הפעולות שאותן איש המקצוע מבצע על מנת להביא את הרצפה שלכם למצב חדיש יותר ונעים לעין. כמו כן יש לבקש הסבר על אילו פעולות שימור תוכלו לעשות על מנת להשאיר את הרצפה במצב מעולה לאורך זמן וגם ממה עליכם להימנע על מנת לא לפגום בתוצאות התהליך.

פנו אל פוליש ברקת בכל שאלה לייעוץ חינם ותקבלו הסבר בהרחבה ומענה לכל שאלה שלכם, חברתנו בעלת וותק של שנים בתחום ויכולה לספק מידע מדויק על פוליש לכל סוגי המרצפות כולל סיכונים סיכויים יתרונות וחסרונות במידה ויש.